Norges billigste bøker

The Ghost Fields

- The Dr Ruth Galloway Mysteries 7

Om The Ghost Fields

WINNER OF THE 2016 CWA DAGGER IN THE LIBRARY. A bullet-ridden body is unearthed from a buried WW2 plane - but the body isn't from WW2. Dr Ruth Galloway must discover who the victim was, and who put him there, in this atmospheric mystery for fans of Val McDermid and Ann Cleeves.

Vis mer
  • Språk:
  • Engelsk
  • ISBN:
  • 9781786482174
  • Bindende:
  • Paperback
  • Sider:
  • 384
  • Utgitt:
  • 2 juni 2016
  • Dimensjoner:
  • 129x197x25 mm.
  • Vekt:
  • 270 g.
  På lager
Leveringstid: 4-7 virkedager
Forventet levering: 26 juni 2024

Beskrivelse av The Ghost Fields

WINNER OF THE 2016 CWA DAGGER IN THE LIBRARY. A bullet-ridden body is unearthed from a buried WW2 plane - but the body isn't from WW2. Dr Ruth Galloway must discover who the victim was, and who put him there, in this atmospheric mystery for fans of Val McDermid and Ann Cleeves.

Brukervurderinger av The Ghost Fields



Finn lignende bøker
Boken The Ghost Fields finnes i følgende kategorier:

Gjør som tusenvis av andre bokelskere

Abonner på vårt nyhetsbrev og få rabatter og inspirasjon til din neste leseopplevelse.